Polep motorky, helmy


IRENA REICHELOVÁ

+420 602 116 030

Motorky jsou v oblasti wrappingu velmi specifickou záležitostí. Skútry, motorky a helmy obecně patří díky svým tvarům mezi nejsložitější a technicky nejnáročnější na polep. To se odráží i v čase potřebném na realizaci. Nutnost demontáže jednotlivých dílů závisí na typu polepu . Při ochraně laku , nebo částečném dizajnu není třeba mimo sedla demontovat prakticky nic. Při kompletní změně barvy je to právě naopak.

Nádrž jako jedinou nedemontuji nikdy. Je to dané tím, že právě díky složitosti karoserie je nutné fólii tvarovat určitým způsobem. Toto se lépe dělá, když daný díl pevně drží na motorce. Nejlepší je přivézt celou motorku. V případě, že se kromě změny barvy dělá na polep ještě další design, je naprosto nezbytné motorku mít celou. Jinak není možné to nalepit tak aby to dizajnově dávalo smysl a navazovalo to.

K polepům a ochraně laku používám pouze ověřené kvalitní fólie od renomovaných dodavatelů, které jsou vyvinuty a určeny pro celopolepy. Jsou rozměrově stálé, UV stabilní, po odstranění v doporučené době nezanechávají lepidlo na karoserii ani jinak nepoškozují lak. Bližší informace k fólii na ochranu laku najdete na stránce ochrana laku.

Po celou dobu instalace fólií až do předání se váš motocykl bude nacházet uvnitř budovy v našich 24 hodin denně střežených prostorách.