Změna barvy


IRENA REICHELOVÁ

+420 602 116 030

Obecně změna barvy auta/celopolep  trvá 2-3dny (v případě částečného polepu i jen několik hodin) a je proveden v té nejvyšší kvalitě. K polepům aut používám pouze ověřené kvalitní fólie od renomovaných dodavatelů, které jsou vyvinuty a určeny pro celopolepy aut. Tyto fólie jsou rozměrově stálé, UV stabilní, odolné vůči vysokým i nízkým teplotám i vůči provozním kapalinám. Po odstranění v doporučené době nezanechávají lepidlo na karoserii ani jinak nepoškozují lak auta. Naopak správně instalovaná fólie nejen že dobře vypadá, ale současně vám lak mechanicky chrání.

Součástí polepu je i příprava před lepením – mytí a precizní ruční vyčištění lepených dílů (dekontaminace laku). Instalace probíhá bez nutnosti zásahů do karoserie auta. Obvykle se demontují pouze SPZ, kliky dveří přes servisní otvor, popř. některé lišty nebo mřížky nárazníku. V rámci částečných polepů je oblíbený samostatný polep střechy, zrcátek, spoilerů. Častý je i tzv. chrome delete. Jde o polep chromových prvků karoserie jako jsou lišty okolo oken, rámečky masky atd. a bez nutnosti demontáže daných dílů z auta.

Po celou dobu instalace fólií až do předání se vaše auto / motorka nachází uvnitř budovy v našich 24 hodin denně střežených prostorách. Venkovní teplota ani počasí nemá na instalaci fólie žádný vliv. Ve chvíli kdy od nás polepené auto odjíždí je připraveno k užívání bez omezení. 

Údržba auta ve fólii je snadná.